Covington  کاتولیک  ,  مدرسه  در  مرکز  ویدئوی  2  مارس  ,  به دلایل  امنیتی

COVINGTON، Ky." مدرسه عالی کاتولیک "در نامه‌ای که توسط مجله National Enquirer به دست آمده‌است، گفت:" به دلیل تهدیدات خشونت‌آمیز، مدرسه عالی کاتولیک در روز سه‌شنبه بسته شد "و گفت:" به دلیل تهدیدات خشونت‌آمیز، "مدرسه عالی کاتولیک" پس از ملاقات با نیروهای انتظامی محلی گفت: "همه فعالیت‌ها در محوطه دانشگاه برای تمام روز و عصر لغو خواهند شد"." جونز گفت: "در صفحه فیس بوک، گروه بومی آمریکایی" grounds of "، که اصالتا اهل ایالت داکوتای جنوبی در ایالت کنتاکی است، گفت:" ما نمی‌توانیم به عنوان یک سازمان عمل کنیم "و گفت:" ما نمی‌توانیم به عنوان یک سازمان عمل کنیم ".

این گروه گفت: " رفتار آن‌ها در این نقطه هنوز یک مشکل است, حتی اگر وضعیت اولیه را ایجاد نکنند, رفتار آن‌ها در این نقطه هنوز یک مشکل است. " فیلیپس " در سخنرانی قبلی خود گفت: " متاسفانه, بسیاری از دانش آموزان به عنوان تمسخر فرهنگ‌های ما به نظر می‌رسند. " متاسفانه, بیشتر رفتار دانش آموزان توسط من و آن‌هایی که با من به عنوان تمسخر فرهنگ‌های ما تلقی می‌شوند, دیده می‌شوند. " متاسفانه, بیشتر رفتار دانشجویان به عنوان تمسخر فرهنگ‌های ما درک شده‌است ". ۲۲, 201903: ۲۸ در بیانیه خود, Sandmann تایید کرد که chaperones بزرگ‌سال با آن‌ها بودند و ادعا کردند فیلیپس او را به طور خاص مورد هدف قرار داده‌است " او در تمام مدت با کمک یک شرکت روابط‌عمومی به نام RunSwitch PR " که در لوئیزویل, کنتاکی است آماده شد. یکی از شرکای این شرکت, اسکات Jennings, مقاله‌نویس ی محافظه‌کار برای the Courier, گفت: " من این بیانیه را از نیک Sandmann, دانش‌آموزی که مدت‌ها به من خیره شده بود, خواندم.

وی گفت: "با این وجود، فیلیپس گفت که او مایل است به مدرسه عالی کاتولیک برود و با دانشجویان و مدیران درباره" اهمیت گوش دادن به فرهنگ‌های مختلف صحبت کند." او ادعاهای قبلی فیلیپس را رد کرد و گفت که دانش آموزان شعار رئیس‌جمهور دونالد ترامپ را شعار می‌دهند. در بیانیه خود گفته‌است: "در اوایل روز سه‌شنبه ترامپ حامی دانش آموزان بود" و "او" یک بازرس مستقل ثالث را به نمایندگی از دانش آموزان در روز دوشنبه در تویی‌تر قرار داد." این مساله‌ای بسیار جدی است که به طور دائمی زندگی بسیاری از مردم را تغییر داده‌است ". Siemaszko از شهر نیویورک گزارش داد.

منبع

داستان سقوط عروسی رئیس‌جمهور اوباما در سن دیگو

اولین مقاله زیر را مطالعه کنید: صبح بخیر.

با دو دنباله در راه, یک داستان از تجربه پناهندگان ویتنامی دریافت می‌کند.

اولین مقاله زیر را بخوانید: سال ۲۰۱۸ ممکن است بیش‌ترین تعداد نامزد را داشته باشد.

Covington کاتولیک , مدرسه در مرکز ویدئوی 2 مارس , به دلایل امنیتی

# FightEbola: یک تخت‌خواب خالی یک داستان غم‌انگیز دارد

مدرسه خصوصی نیویورک دانش آموزان را از طریق مسابقه جدا می‌کند

یک ,کاتولیک ,آموزان ,مدرسه ,دانش ,رفتار ,دانش آموزان ,به عنوان ,عالی کاتولیک ,مدرسه عالی ,تمسخر فرهنگ‌های ,عنوان تمسخر فرهنگ‌های ,متاسفانه بیشتر رفتار ,تهدیدات خشونت‌آمیز، مدرسه ,دلیل تهدیدات خشونت‌آمیز،

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پولکی 52424659 وبلاگ عاشقانه هلیا فقط خدا شماره تلفن خواننده های ایرانی بلاگی برای فایل ها معراج amin-movie غلبه بر افسردگي با طرحواره درمانگر حامی طبیعت